Kategorie (pokaż wszystkie)

Filtruj po cenie

Sikaflex 521UV czarny 300ml.


  • Sikaflex 521UV czarny 300ml.


SIKAFLEX 521 UV / 300ml.
masa natryskowa - kolor czarny .

Opis produktu

Sikaflex®-521 UV to odporny na warunki pogodowe 1-składnikowy klej / uszczelniacz wyprodukowany w technologii polimeru zakończonego silanem (STP), o dobrej przyczepności do szerokiego zakresu materiałów takich jak metale, ABS, PC, GRP i drewno, zwykle nie wymagając specjalnego sposobu przygotowania powierzchni. Ten uniwersalny produkt nadaje się do uszczelniania wewnętrznego i zewnętrznego.


Zalety produktu

- Dobra odporność na warunki pogodowe i procesy starzeniowe

- Dobra przyczepność do szerokiego zakresu materiałów bez konieczności specjalnego sposobu przygotowania powierzchni

- Wolny od izocyjanianów i rozpuszczalników

- Może być malowany

- Może być szlifowany

- Słaby zapach

Zastosowanie

Sikaflex®-521 UV ma dobrą przyczepność do szerokiej gamy podłoży i nadaje się do elastycznego uszczelniania i łączenia. Odpowiednie podłoża obejmują drewno, metale, podkłady na metale i powłoki malarskie (systemy dwuskładnikowe), materiały ceramiczne i tworzywa sztuczne. Ten uniwersalny produkt nadaje się do uszczelniania wewnętrznego i zewnętrznego.
Kod kreskowy: 7612894141818
Kategoria: Kleje ,silikony i pistolety do silikonu
Na magazynie: 0 szt.

Towar dostępny na zamówienie , możliwe opóźnienia w dostawie. Po złożeniu zamówienia prześlemy informację w jakim czasie możemy dostaczyć zamówiony towar do państwa. Zamówienie realizujemy po opłacie na konto należności ,.

Dodaj opinię:


1 gwiazdka - ocena najgorsza, 6 gwiazdek - ocena najlepsza

Kliknij aby przeładować obrazek CAPTCHA
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.