Kategorie (pokaż wszystkie)

Filtruj po cenie

Borygo 5L. ( różowy )


  • Borygo 5L. ( różowy )


Gotowe płyny do układu chłodzenia typu G11 oferowane są w różnych wariantach w zależności od dedykowanego zastosowania. Borygo Nowy jest uniwersalnym, wielosezonowym płynem skomponowanym na bazie glikolu monoetylenowego wysokiej czystości, który można stosować we wszystkich typach układów chłodzenia. Płyn zapewnia skuteczną ochronę przed przegrzaniem w silnikach samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn roboczych. Zawiera pakiet dodatków antykorozyjnych, chroniących przed skutkami kawitacji i stabilizujących, dzięki czemu zachowują swoje właściwości przez cały okres eksploatacji. Są całkowicie bezpieczne dla uszczelek i elementów silnika wykonanych z różnych metali i tworzyw sztucznych.
Kod produktu: KOD.1001
Kategoria: Płyny chłodnicze

Towar dostępny na zamówienie , możliwe opóźnienia w dostawie. Po złożeniu zamówienia prześlemy informację w jakim czasie możemy dostaczyć zamówiony towar do państwa. Zamówienie realizujemy po opłacie na konto należności ,.

Dodaj opinię:


1 gwiazdka - ocena najgorsza, 6 gwiazdek - ocena najlepsza

Kliknij aby przeładować obrazek CAPTCHA
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.