Kategorie (pokaż wszystkie)

Filtruj po cenie

Borygo 1L ( zielony )


  • Borygo 1L ( zielony )


Gotowe płyny do układu chłodzenia typu G11 oferowane są w różnych wariantach w zależności od dedykowanego zastosowania. Seria Borygo-Eko została stworzona na bazie glikolu propylenowego. Nowoczesna technologia produkcji pozwoliła na uzyskanie szczególnie korzystnych właściwości fizykochemicznych płynu. Preparat jest nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska. Nadaje się także do chłodnic wykonanych z aluminium. Z powodzeniem chroni silniki i układy chłodzenia samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn roboczych. Zawiera pakiet dodatków antykorozyjnych, przeciwpiennych i stabilizujących, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez cały okres eksploatacji. Jest całkowicie bezpieczne dla uszczelek i elementów silnika wykonanych z różnych metali i tworzyw sztucznych
Kod produktu: KOD 1004
Kategoria: Płyny chłodnicze

Towar dostępny na zamówienie , możliwe opóźnienia w dostawie. Po złożeniu zamówienia prześlemy informację w jakim czasie możemy dostaczyć zamówiony towar do państwa. Zamówienie realizujemy po opłacie na konto należności ,.

Dodaj opinię:


1 gwiazdka - ocena najgorsza, 6 gwiazdek - ocena najlepsza

Kliknij aby przeładować obrazek CAPTCHA
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.